Hotel Rezervasyon

 
 
 
Kişi
Çocuk
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon Yap

Uçak & Otel Rezervasyon

 
 
 
Rezervasyon Yap

LOKASYON

Geri

Al Marjan Island, P.O.BOX: 14744 Ras Al Khaimah – United Arab Emirates

Ras Al Khaimah şehir merkezine uzaklık Dubai şehir merkezine uzaklık Ras Al Khaimah Uluslararası Havalimanı'na uzaklık Dubai Uluslararası Havalimanı'na uzaklık
25 km. 80 km. 33 km. 70 km.

Egzotik yapısıyla, Birleşik Arap Emirlikleri'nin en iyi korunmuş sahillerinden birine sahip olan Ras Al Khaimah, kalite, konfor, lüks ve ayrıcalığı bir arada sunuyor. Konuklarına unutamayacakları bir tatilin tüm detaylarını mükemmel hizmet anlayışıyla yaşatan Rixos Bab Al Bahr; gerçek üstü kumsalı, çok özel iklimi ve bakir alanlarıyla unutulmaz tatillerin ev sahibi.

Birleşik Arap Emirlikleri

Arap Yarımadası'nın güneydoğusunda bulunan, Umman ve Suudi Arabistan'la komşu olan ülke, Abu Dabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn adlı yedi emirlikten oluşuyor. Ülkenin başkenti, en büyük ikinci emirlik olan Abu Dabi'dir. Para birimi olarak Birleşik Arap Emrilikleri dirhemi kullanılan emirliğin uluslararsı telefon kodu 971'dir.

Dubai

Birleşik Arap Emirlikleri'ni oluşturan yedi emirlikten biri olan Dubai Emirliği'nin başkentinin adı da Dubai'dir. Petrol gelirleriyle çok önemli bir zenginliğe kavuşan Dubai, aynı zamanda bir ticaret, alış veriş ve turizm kenti halini aldı. Dubai ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri'nin en yoğun nüfusa sahip emirliğidir.

Dubai Uluslararası Havalimanı

Ortadoğu'nun en büyük havacılık merkezlerinden biri olan Dubai Uluslararası Havalimanı, 6 kıta üzerindeki 200 varış noktasına ulaşan 100 havayolu şirketine ev sahipliği yapmaktadır.

  • RIXOS BAB AL BAHR

    RIXOS BAB AL BAHR

    LOKASYON

  • RIXOS BAB AL BAHR

    RIXOS BAB AL BAHR

    LOKASYON

Yükleniyor