Hotel Rezervasyon

 
 
 
Kişi
Çocuk
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon Yap

Uçak & Otel Rezervasyon

 
 
 
Rezervasyon Yap

TOPLANTI

Geri

Egzotik esintilerle lüks bir organizasyon için...

Rixos Bab Al Bah’da; iş toplantıları, konferanslar, seminerler, lansmanlar, workshoplar, şirket geceleri, davetler, düğünler ve ihtiyacınız olan her türlü organizasyon kusursuz hizmet anlayışıyla mükemmel bir şekilde sunulur. Tiyatro düzeninde 880 kişi kapasiteli balo salonu ve 58 kişi ile 120 kişi arasında değişen maksimum kapasiteyle 3 toplantı salonu farklı ihtiyaçlara cevap veren alternatifleri oluşturur.

Son teknolojinin kullanıldığı salonlarda görsel-işitsel ekipmanlar, internet erişimi ve alanında profesyonel ekiplerin kusursuz hizmeti sayesinde Ras Al Khaimah’daki en prestijli organizasyonlara imza atılıyor. Konfor ve mükemmel hizmet anlayışı etkinliklerinizi unutulmaz kılıyor.

Ras Al Khaimahın egzotik coğrafya ve kültürü evlilikler için de masalsı bir ortamı beraberinde getiriyor. Konuklarına zengin düğün alternatifleri sunan Rixos Bab Al Bahr; görkemli salonu, zengin yiyecek ve içecek seçenekleri ve hayallerinizi süsleyen düğününüzü gerçeğe dönüştüren ekibiyle mutluluğunuza mutluluk katıcak.

Salonların kapasite ve özellikleri

Toplantı Salonları Sınıf Gala Tiyatro
Table 144 52 -
People 432 520 882

Rixos Hotels, bu sitede bahsedilen içeriklerle ilgili 3. şahıslardan bağımsız değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. 

"Toplantı ve Konferans Kiti" için tıklayınız

  • RIXOS BAB AL BAHR

    RIXOS BAB AL BAHR

    TOPLANTI

Yükleniyor