Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

Bab Al Bahr
Şimdi keşfedin...

Keşfetmek için kaydırın.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin en iyi sahillerinden birine sahip olan Rixos Bab Al Bahr, bulunduğu özel konumuyla sizi benzersiz bir deneyim yaşamaya davet ediyor. Bir yandan özel plajında dinlenebileceğiniz, diğer yandan da çöl ortamında safari yaşabileceğiniz bir lokasyonun tam ortasında bulunuyor. Rixos Bab Al Bahr, kendi içinde farklı restoran seçenekleri, benzersiz aktiviteleri, SPA ve wellness alternatifleriyle konuklarına lüks ve konforun bir arada bulunduğu eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor. Bir yandan da konaklamanız sırasında günübirlik olarak gezebileceğiniz pek çok mekâna yakın mesafede bulunuyor. İsterseniz çölde safari yapabilir ya da su sporları gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Ras Al Khaimah Havaalanı’na 33 km mesafede bulunan Rixos Bab Al Bahr, Sharjah Havaalanı’na 60 km, Dubai Uluslararası Havaalanı’na ise 70 km uzaklıkta yer alıyor.

Ras Al Khaimah

Rixos Bab Al Bahr’da konaklarken uyumayan şehir Ras Al Khaimah’ı gezebilirsiniz. Birleşik Arap Emirlikleri tatilinin en görkemli şehri; uçsuz bucaksız kumsalları, çölleri, dağları ve doğasıyla pek çok deneyimi bir arada yaşayabileceğiniz bir coğrafyaya sahiptir. Otelimize sadece 25 kilometre mesafede bulunan şehir merkezinde alışverinizi yaparken bir yandan da arkeolojik alanları gezebilir ve safariye çıkabilirsiniz. Golf klüpleri de meraklılarının vazgeçilmez adresleri arasında yer alıyor.

Deira Şehir Merkezi

Rixos Bab Al Bahr’da konaklamanız sırasında günübirlik olarak 80 km mesafedeki Dubai şehir merkezine yolculuk yapabilirsiniz. Dubai’deki ticaretin kalbi Deira’yı keşfedebilirsiniz. Cep telefonları, akıllı telefonlar, kameralar, bilgisayarlar ve en güncel teknolojik ürün alışverişlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Deira; Deira City Centre Alışveriş Merkezi, Eski Çarşı, Altın Çarşı, Baharat Çarşısı ve Deira Kapalı Çarşısı gibi pek çok merkezi içinde barındırmaktadır.

Burj Khalifa

Dubai’de yaşayabileceğiniz unutulmaz deneyimlerden biri de Burj Khalifa. Rixos Bab Al Bahr’dan çıkacağınız günübirlik Dubai yolculuğunuzda, dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa’yı görmeyi ihmal etmeyin. Görkemli binanın içerisinde bulunan alışveriş merkezini gezebilir, Burj Khalifa'nın en üstteki katı olan At The Top’tan Dubai manzarasını izleyebilirsiniz. Özellikle gün batımı sırasındaki manzarayı seyretmek, size rüya gibi bir deneyim yaşatabilir.

 

Bab Al Bahr'dan Kareler

  • Rixos Bab Al Bahr
  • Rixos Bab Al Bahr
  • Rixos Bab Al Bahr
 
Yükleniyor