Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

LOKASYON

Geri
 
 

Al Marjan Island, P.O.BOX: 14744 Ras Al Khaimah – United Arab Emirates

Ras Al Khaimah şehir merkezine uzaklık Dubai şehir merkezine uzaklık Ras Al Khaimah Uluslararası Havalimanı'na uzaklık Dubai Uluslararası Havalimanı'na uzaklık
25 km 80 km 33 km 70 km

Egzotik yapısıyla Birleşik Arap Emirlikleri'nin en iyi korunmuş sahillerinden birine sahip olan Ras Al Khaimah, kalite, konfor, lüks ve ayrıcalığı bir arada sunuyor. Konuklarına unutamayacakları bir tatilin tüm detaylarını mükemmel hizmet anlayışıyla yaşatan Rixos Bab Al Bahr; gerçeküstü kumsalı, çok özel iklimi ve bakir alanlarıyla unutulmaz Birleşik Arap Emirlikleri tatillerinin ev sahibi.

Birleşik Arap Emirlikleri

Arap Yarımadası'nın güneydoğusunda bulunan, Umman ve Suudi Arabistan'la komşu olan ülke, Abu Dabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn adlı yedi emirlikten oluşuyor. Ülkenin başkenti, en büyük ikinci emirlik olan Abu Dabi'dir. Para birimi olarak Birleşik Arap Emrilikleri Dirhemi kullanılan emirliğin uluslararası telefon kodu 971'dir.

Dubai

Birleşik Arap Emirlikleri'ni oluşturan yedi emirlikten biri olan Dubai Emirliği'nin başkentinin adı da Dubai'dir. Petrol gelirleriyle çok önemli bir zenginliğe kavuşan Dubai, aynı zamanda bir ticaret, alışveriş ve turizm kenti konumunda. Dubai ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri'nin en yoğun nüfusa sahip emirliğidir.

Dubai Uluslararası Havalimanı

Orta Doğu'nun en büyük havacılık merkezlerinden biri olan Dubai Uluslararası Havalimanı, 6 kıta üzerindeki 200 varış noktasına ulaşan 100 havayolu şirketine ev sahipliği yapmaktadır.

  • RIXOS BAB AL BAHR

    RIXOS BAB AL BAHR

    LOKASYON

  • RIXOS BAB AL BAHR

    RIXOS BAB AL BAHR

    LOKASYON

Yükleniyor