Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

TOPLANTI

Geri
 
 

Birleşik Arap Emirlikleri tatilinde egzotik esintilerle lüks bir organizasyon için...

Rixos Bab al Bahr’da; iş toplantıları, konferanslar, seminerler, lansmanlar, workshop'lar, şirket geceleri, davetler, düğünler ve ihtiyacınız olan her türlü organizasyon kusursuz hizmet anlayışıyla mükemmel bir şekilde sunulur. Tiyatro düzeninde 880 kişi kapasiteli balo salonu ve 58 kişi ile 120 kişi arasında değişen maksimum kapasiteyle 3 toplantı salonu farklı ihtiyaçlara cevap veren alternatifleri oluşturur.

Son teknolojinin kullanıldığı salonlarda görsel ve işitsel ekipmanlar, internet erişimi ve alanında profesyonel ekiplerin kusursuz hizmeti sayesinde Ras Al Khaimah’daki en prestijli organizasyonlara imza atılıyor. Konfor ve mükemmel hizmet anlayışı, toplantı ve etkinliklerinizi unutulmaz kılıyor.

Ras Al Khaimah'ın egzotik coğrafyası ve kültürü, evlilikler için de masalsı bir ortamı beraberinde getiriyor. Konuklarına zengin düğün alternatifleri sunan Rixos Bab Al Bahr; görkemli salonu, zengin yiyecek ile içecek seçenekleri ve hayallerinizi süsleyen düğününüzü gerçeğe dönüştüren ekibiyle mutluluğunuza mutluluk katıcak.

Salonların kapasite ve özellikleri

Toplantı Salonları Sınıf Gala Tiyatro
Masa 144 52 -
İnsan 432 520 882

Rixos Hotels, bu sitede bahsedilen içeriklerle ilgili 3. şahıslardan bağımsız değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. 

"Toplantı ve Konferans Kiti" için tıklayınız

  • RIXOS BAB AL BAHR

    RIXOS BAB AL BAHR

    TOPLANTI

Yükleniyor